Satininis pagalvės užvalkaliukas

Lengvas, švelnus 100% medvilninis audinys su „butter finishing“ apdailos technologija (sviestuotas paviršius). 
Gerai sugeria drėgmę. Tinka alergiškiems žmonėms. Satinas, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas ir ilgaamžis. Aukštos kokybės medvilnės audinys  neišsitampo ir puikiai išlaiko sodrias spalvas net po daugkartinio skalbimo. Audinys – 100 proc satinas. Užvalkaliuko pagalvei dydis: 50x70/25 cm (užvalkalo plotis x ilgis / užlenkimas).

 

Apie medvilnę


Audinys Satinas – tai lengvas, švelnus 100% medvilninis audinys, kuris papildomai yra apdirbtas „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologija. Minėta technologija suteikia žvilgesio ir švelnumo. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas ir ilgaamžis.
Medvilnė - tai tūkstančius metų auginamas pluoštas, kurio dėka naktį saldžiai miegame šiltuose ir minkštuose pataluose.
Šimtaprocentinės medvilnės natūralumas leis Jūsų odai kvėpuoti, o Jums jaustis jaukiai bei patogiai.
Medvilniniai audiniai yra tvirti, ilgaamžiai, lengvai sugeriantys drėgmę (gali sugerti nuo 20 iki 65 proc. savo svorio). Nesukelia alergijų bei nedirgina odos. Juos lengva prižiūrėti – galima skalbti, džiovinti ar lyginti.
Natūralios medvilnės patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugkartinio skalbimo, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

 

Priežiūra:  

Skalbti 40°C;
Nebalinti;
Lyginti vidutine temperatūra;
Nevalyti sausai;
Džiovinti žemoje temperatūroje.

 

Užvalkaliukų matmenys:

60x40 cm 4,00 €
70x50 cm 5,00 €
80x40 cm 5,50 €
90x40 cm 5,50 €

 

PRISTATYMAS: Pristatymo laikas 1 – 2 darbo dienos.

 

Kaina: Nuo 4,00 €