Užsakymai ir informacija: tel.: +370 670 64059 arba el.p. info@baldaipigu.lt

Natūralaus latekso čiužinys Briuge Natura

Natūralaus latekso čiužinys

 

         Vertinantiems komfortą, rekomenduojami čiužiniai BRIUGE natūra, kuriuos gaminant naudojami aukštos kokybės natūralaus latekso putų blokai. Šių blokų sudėtyje yra 85 % natūralaus latekso ir jiems suteikiama 5 metų garantija. 
           Pagal žmogaus kūno svorį pritaikomas reikalingo tankio latekso blokas su septyniomis kintamo minkštumo zonomis, todėl žmogus guli taisyklingai, kūno svoris pasiskirsto labai tolygiai ant viso gulėjimo ploto. Didžiausio slėgio vietose (pečių ir klubų sritys) sumažėja kūno audinių spaudimas, todėl nereikia dažnai keisti gulėjimo padėties ir poilsis tampa ramesnis.
          Kompiuterine čiužinių testavimo įranga ERGO CHECK atlikti bandymai parodė, jei žmonės yra skirtingo svorio, tai čiužinį nepakanka padalyti į ergonomines skirtingo minkštumo zonas. Daug geresni rezultatai buvo gauti, kai  naudoti skirtingo tankio, taip pat ir minkštumo, natūralaus latekso čiužiniai su vienodu  ergonominių zonų skaičiumi (septyniomis).
          SOFT rūšies matracai – minkščiausi. Latekso bloko tankis–70 kg/m³. Kompiuterine įranga ERGO CHECK nustatyta, kad šie matracai geriausiai tinka žmonėms, kurių svoris iki 70 kg.  Ant  SOFT rūšies matracų kūno svoris pasiskirsto tolygiai, nėra didelio spaudimo zonų.
          MEDIUM rūšies matracai yra vidutinio minkštumo. Latekso bloko tankis – 75 kg/m³ ir pagal ERGO CHECK bandymus jie yra tinkamiausi žmonėms, kurių kūno svoris 70–100 kg.
          FIRM rūšies natūralaus latekso čiužiniai – kiečiausi. Latekso bloko tankis – 85 kg/m³. Patogiausiai ant šių čiužinių turėtų ilsėtis žmonės, kurių svoris didesnis nei 100 kg – tokia ERGO CHECK bandymų išvada.

          Čiužinio užvalkalas (kurį galima pasirinkti) siuvamas iš praktiškų, ilgaamžių audinių, sudaigstytų putlia neausta medžiaga. Renkantis latekso putų čiužinį, reikia žinoti, kad šio tipo gaminiams tinkamiausi yra trikotažiniai audiniai. Šių audinių užvalkalai yra žymiai elastingesni nei žakardinių audinių. Tai ypač aktualu naudojant latekso čiužinius, kurių paviršius, gulint žmogui, stipriai įdumba.
          Trikotažinių audinių užvalkalai ypač minkšti ir malonūs liesti. Jų sudėtyje yra apie 50 % medvilnės, todėl juos nesunku prižiūrėti. Dvigubas daigstymas užvalkalą daro standų, tvirtą, gerokai pailgėja jo naudojimo laikas. Tvirtas užvalkalo užtrauktukas eina per visus keturis šonus, todėl jį atitraukus iki galo užvalkalas padalijamas į dvi dalis. Tai ypač patogu, kai užvalkalą reikia nuvilkti.
          Šio tipo čiužiniai puikiai tinka lovoms, kurių čiužinio pagrindas išsilanksto, tačiau juos būtina dėti ant grotelių.
          Natūralaus latekso putų čiužiniai gaminami tik šių matmenų: 90x200, 160x200 cm.