Užsakymai ir informacija: tel.: +370 670 64059 arba el.p. info@baldaipigu.lt

Latekso čiužinys Briuge

Latekso čiužinys

               

          Elastingi, tamprūs, higieniški, antibakteriniai ir antigrybeliniai, puikiai prisitaiko prie gulinčio žmogaus kūno – tokiomis savybėmis pasižymi sintetinio latekso putų čiužiniai BRIUGE. Tai bespyruokliai gaminiai, kurių pagrindą sudaro latekso blokai (60 kg/m³, 2 kietumo klasė).
          Išgauti natūralų lateksą yra gan sudėtinga, tačiau pritaikius šiuolaikines technologijas jau gaminamas ir dirbtinis lateksas, gerokai pigesnis, bet daugeliu savybių nė kiek nenusileidžiantis natūraliam. Sintetinio ir natūralaus latekso santykis yra 80 : 20. Nedidelis natūralaus latekso kiekis papildo dirbtinio latekso savybes. Sumažėja čiužinių kaina ir išsaugomos natūralaus latekso savybės. Ilsėdamiesi ant natūralaus ar dirbtinio latekso putų čiužinio, didelio skirtumo tarp jų tikrai nepastebėsite.
          Latekso čiužiniai BRIUGE gaminami trijų, penkių ir septynių minkštumo zonų. Dėl įvairaus minkštumo zonų skaičiaus sau tinkamą gaminį gali rasti daugiau žmonių.
          Dėl skirtingų minkštumo zonų sumažėja kūno audinių spaudimas didžiausio svorio vietose ir čiužinys geriau prisitaiko prie gulinčiojo kūno. Kuo didesnis zonų skaičius, tuo geriau jaučiasi gulintis žmogus. Trijų ir penkių minkštumo zonų latekso čiužinių aukštis – 16 cm, septynių minkštumo zonų – 18 cm.
           Renkantis latekso putų čiužinį, reikia žinoti, kad šio tipo gaminiams tinkamiausi yra trikotažiniai audiniai. Praktiški, ilgaamžiai, daigstyti putlia neausta medžiaga šių audinių užvalkalai yra žymiai elastingesni nei žakardinių audinių. Tai ypač aktualu naudojant latekso čiužinius, kurių paviršius, gulint žmogui, stipriai įdumba.
          Trikotažinių audinių užvalkalai ypač minkšti ir malonūs liesti. Jų sudėtyje yra apie 50 % medvilnės, todėl juos nesunku prižiūrėti. Dvigubas daigstymas užvalkalą daro standų, tvirtą, gerokai pailgėja jo naudojimo laikas. Jei užvalkalas išsitepė ir norite jį nuvilkti, atitraukite šonuose įsiūtą užtrauktuką. Iki galo atitraukę užtrauktuką, čiužinio užvalkalą padalysite į dvi dalis. Atskiras užvalkalo dalis nuimsite labai paprastai. Išvalytą užvalkalą apvilksite taip pat lengvai, kaip ir nuvilkote.
          Latekso putų čiužiniai gaminami tik šių matmenų: 80x195, 80x200, 90x195, 90x200, 160x195, 160x200, 180x195, 180x200 cm.

Latekso čiužinys su eucatherm C medžiagos sluoksniu.

Eucatherm C čiužiniams papildomai suteikia:
ergonomiškumo,
komforto,
patogumo.
Galimas 3 arba 5 cm eucatherm C  medžiagos sluoksnis iš vienos arba iš abiejų pusių.
 

Latekso čiužinys su climalatex sluoksniu.

Climalatex čiužiniams papildomai suteikia:
minkštumo,
patogumo,
pagerina oro pralaidumą.
Galimas 2,5 cm storio climalatex sluoksnis iš vienos arba iš abiejų pusių.
 

Latekso čiužinys su kokoso plaušo sluoksniu.

Kokoso plaušas čiužiniams papildomai suteikia:
vėsumo,
pagerina oro pralaidumą,
sumažina paviršiaus minkštumą.
Galimas 1,3 cm storio kokoso plaušo sluoksnis iš vienos arba iš abiejų pusių.
Kaina: derinama