Užsakymai ir informacija: tel.: +370 670 64059 arba el.p. info@baldaipigu.lt

ROJUS

Rojus – tai elastingas, puikiai prisitaikantis Multipocket spyruoklių čiužinys su naujausios kartos viskoelastinėmis medžiagomis, kurių gamyboje naudojamas nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktas. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje.

  • Multipocket sistemos pagrindu, 400 vnt./m2 į atskirą tekstilinį maišelį vilktų spyruoklyčių;
  • Su unikalia, viskoelastine medžiaga „VISCOOOL“ atliekančia termoreguliacijos funkciją;
  • Su natūralia ir aplinką tausojančia viskoelastine medžiaga „VISCOSOJA“;
  • Vasaros metu vėsina, o žiemą kūną šildo;
  • Universalus, dvipusis;
  • Užvalkalas nusegamas užtrauktuku.

Tai dvipusis čiužinys, kuris iš vienos pusės yra padengtas unikalios, patentuotos, viskoelastinės medžiagos „VISCOOOL“ su termoreguliacijos funkcija, sluoksniu. Tuo tarpu, kitoje čiužinio pusėje, viskoelastinės medžiagos „VISCOSOYA“ sluoksnis. “VISCOOOL” ir„VISCOSOYA“ putų poliuretano gamyboje naudojami natūralūs ir aplinką tausojantys produktai. Genetiškai nemodifikuotas sojos aliejaus ekstraktas, naudojamas gamyboje, suteikia šioms medžiagoms natūralumo, elastingumo ir patvarumo. Viskoelastinė medžiaga pasižymi spaudimą mažinančiu poveikiu.  Reaguodama į žmogaus kūno šilumą, minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos, bei leidžia jam išlikti taisyklingoje padėtyje. Medžiagų derinys naudojamas čiužinio gamyboje leidžia jam  ilgą laiką išlikti elastingam, palaikančiam stabilią oro cirkuliaciją. Šis čiužinys unikalus tuo, kad  ypatingos „VISCOOOL“ poliuretano  struktūros dėka palaiko žmogaus kūno temperatūrą ir puikiai prie jos prisitaiko: vasaros metu vėsina, o žiemą kūną šildo.  Čiužinys naudojamas iš abiejų pusių, jam reikalingas tvirtas orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo.  Miegodami ant šio čiužinio žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.  Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo pagrindą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

Viskoelastinė medžiaga “VISCOOOL“ (T - 50kg/m3) – 4cm

Veltinio sluoksnis - 5mm

5 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema

Veltinio sluoksnis - 5mm

Viskoelastinė medžiaga “VISCOSOYA“ (T - 50kg/m3) – 4cm

 

Garantija

3 metai

Kietumo lygis

Vidutinis

Vidutinis

Čiužinio pusės

Dvipusis

Aukštis cm

24

Ortopedinė apkrova 1 žm.

120 kg

120 kg

Lovos pagrindas

Grotelės

 

 

Galimi ilgiai cm

190/195/200

Plotis cm

80

90

100

120

140

160

180

200

Kaina Eur

349

379

399

469

529

589

649

719

 

Kaina: nuo 349 Eur